Kids&Us

203 ofertes obertes

Filtres

Títol

Categoria

Província

Municipi

Publicada

English Teacher

Kids&UsBurgos (Burgos)

PresencialIndefinit

Academic Coordinator

Kids&UsCartagena (Murcia)

PresencialTemporal

English Teacher

Kids&UsArnedo (La Rioja)

PresencialTemporal

Academic Coordinator Kidsa&Us Arnedo

Kids&UsArnedo (La Rioja)

PresencialIndefinit22.017 – 22.017 €

English Teacher at T&T La Gavia

Kids&UsMadrid (Madrid)

PresencialIndefinit

English Teacher

Kids&UsSegovia (Segovia)

PresencialTemporal

Directora de centro

Kids&UsVigo (Pontevedra)

PresencialUn altre / No especificat

English Teacher

Kids&UsGranollers (Barcelona)

PresencialIndefinit

Academic Coordinator / School Director

Kids&UsEl Prat de Llobregat (Barcelona)

PresencialIndefinit22.017 – 22.017 €

Director/a – Kids&Us Tordera

Kids&UsTordera (Barcelona)

PresencialUn altre / No especificat

Buscamos English teacher

Kids&UsLegazpi (Guipúzcoa)

PresencialIndefinit9.050 – 9.050 €

Bilingual English teacher at Kids & Us

Kids&UsAlcorcón (Madrid)

PresencialTemporal

English Teacher - Kids&Us Barrio de Salamanca

Kids&UsMadrid (Madrid)

PresencialIndefinit5.000 – 5.000 €

English Teacher

Kids&UsTorrejón de Ardoz (Madrid)

PresencialUn altre / No especificat

English Teacher (Vitoria Schools)

Kids&UsVitoria (Álava)

PresencialUn altre / No especificat

English Teacher

Kids&UsSallent de Gállego (Huesca)

PresencialTemporal

Part time teacher - Kids&Us Properidad

Kids&UsProsperidad (Madrid)

PresencialIndefinit6.000 – 6.000 €

Part-time English Teacher (afternoon)

Kids&UsAlcoi (Alicante)

PresencialUn altre / No especificat

Academic Coordinator

Kids&UsMadrid (Madrid)

PresencialTemporal22.035 – 22.035 €

English Teacher at Kids&Us - 2026 - 2027

Kids&UsBarcelona (Barcelona)

PresencialIndefinit